velky banner show 3
velky banner show 3

Strhující zážitek na celý večer

Vyberte si show jako hlavní program Vašeho večera. Tanečníci ztvární jedinečný příběh, který Vás vtáhne do děje a podtrhne atmosféru tance. Můžete si vybrat z naší aktuální nabídky, nebo nás kontaktovat a my podle vašich požadavků vytvoříme jedinečnou show právě pro Vás. Jsme schopni sestřihat hudbu a doladit detaily (kostým, líčení, atd.) podle hlavního motivu, který si vyberete. Vytvoříme originální show, která ještě nespatřila reflektory parketu.

galerie - latina
galerie - latina

Taneční atmosféra jak má být

Nabízíme Vám ukázky soutěžních choreografií v podání našich špičkových párů. Minutové ukázky oživí Váš ples, firemní akci nebo oslavu. Můžete si vybrat z latinsko-amerických a standardních tanců, či jejich kombinaci od jednoho až po všech deset.

Raz, dva, tři…

Skvělým doprovodným programem na jakémkoliv eventu nebo oslavě je výuka tance pro Vaše hosty. Naučíme je základní kroky standardních a latinsko-amerických tanců, které se jim určitě budou hodit na plesovou sezonu. Délku aktivity si můžete určit sami od 15 minut až po hodinu a půl. Záleží jen na Vás a na tom jakým směrem chcete směrovat Vaší akci. Obsah výuky přizpůsobíme Vámi zvolené délce programu.

carousel - deti vyskok
carousel - deti vyskok

Podpořte mladé talenty

Hledáte milé oživení Vašeho plesu, eventu, nebo zábavy? Chtěli byste zároveň pomoci mladým tanečníkům v jejich rozvoji? Při objednání dětského předtančení přispíváte přímo našim tanečníkům na jejich tréninky a další vzdělání a rozvoj v oblasti tance. Ukáží Vám své soutěžní choreografie v soutěžním oblečení.