Kurzy

Naučíme tančit každého!

Máte zájem naučit se tancovat? Jsme tu právě pro Vás. Připravili jsme mnoho kurzů pro všechny věkové kategorie, ze kterých si určitě vyberete.

Pro ženy

Ikonka - women_shoe_side_view_filled
Ikonka - women_shoe_side_view_filled

Nabízíme kurzy pro ženy Latino Ladies, které jsou určené pro jednotlivkyně. Na našich kurzech partnera nepotřebujete. Soustřeďte se na sebe. Pro maminky časem plánujeme kurzy Latino Mums určené pro maminky s miminky v šátku či nosiči. Získejte zpět formu tancem! Pokud už se Vaše miminko nechce nosit v šátku připravujeme Mimi & Mama Dance tanečky pro rodiče s nejmenšími dětmi od 1,5 do 3 let.

Pro děti

Ikonka -teddy_bear
Ikonka -teddy_bear

Pro Vaše děti jsme připravili kurzy plné zábavy, her a tance. Naučí se základům latinskoamerických a standardních tanců, koordinaci celého těla a rytmice hudby. Pro nejmenší vedeme kurzy Mimi & Mama Dance (1,5 - 3 roky s rodiči) a Mini Dance (4-6 let), pro děti Dance 4 Kids (6-10 let) a pro mládež Dance 4 Teens (11-15 let).

Pro páry

Ikonka - hearts_filled
Ikonka - hearts_filled

Pro páry jsme připravili neformální taneční pro dospělé v krásné taneční atmosféře, kdy se naučíte základní i pokročilé variace do standardních a latinskoamerických tanců.

Rozumím
###message